شرکت های برتر ثبت برند

شرکت های برتر ثبت برند

چکیده مقاله

نام و برند هر شرکتی هویت و اعتبار آن شرکت است. مطمئناً اگر بخواهید که اشخاص دیگری از این نام برای تولید یا ارائه محصولاتشان استفاده نکنند؛ باید هر چه سریع‌تر شرکت خودتان را از لحاظ قانونی ثبت کنید. مراحل ثبت شرکت سهامی خاص پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. در این راه بهتر است از افراد کارآزموده کمک بگیرید تا هم وقت خودتان را تلف نکرده باشید و هم کارهایتان مطابق روال و به ‌سرعت انجام شود. در ادامه به معرفی تعدادی از شرکت های برتر ثبت برند خواهیم پرداخت.
ثبت شرکت دانش بنیان

شرکت های برتر ثبت برند

نام و برند هر شرکتی هویت و اعتبار آن شرکت است. مطمئناً اگر بخواهید که اشخاص دیگری از این نام برای تولید یا ارائه محصولاتشان استفاده نکنند؛ باید هر چه سریع‌تر شرکت خودتان را از لحاظ قانونی ثبت کنید. مراحل ثبت شرکت سهامی خاص پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. در این راه بهتر است از افراد کارآزموده کمک بگیرید تا هم وقت خودتان را تلف نکرده باشید و هم کارهایتان مطابق روال و به ‌سرعت انجام شود. در ادامه به معرفی تعدادی از شرکت های برتر ثبت برند خواهیم پرداخت.

شرکت های برتر ثبت برند : شرکت خوارزمی

ثبت شرکت موسسه حقوقی ثبت شرکت خوارزمی در زمینه ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت، نقل و انتقال سهام شرکت‌ها و …. فعالیت می‌کند.

این شرکت فعالیت خودش را از سال 1392 با هدف مشاور تخصصی حقوقی آغاز کرده است. این موسسه از زمان تاسیس با بهره‌گیری از استانداردها و متدهای جدید تولید نرم‌افزار و با پشتوانه تیم فنی‌اش که شامل حقوق‌دانان و متخصصینی با‌تجربه می‌شود، توانسته است پرونده‌های بیشماری را به سرانجام برساند که رضایت 97% درصدی مشتریان را به همراه داشته است. تا الان بنا به گفته خود این شرکت، 30000 پرونده موفق را با بهره‌گیری از دانش روز و نرم‌افزارهای هوشمند جامع خودشان به ثبت رسانده‌اند.

شرکتهای برتر ثبت برند : شرکت ایلیا

این شرکت از سال 1382 به‌طور رسمی فعالیت خودش را در زمینه ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت، ثبت اختراع و … شروع کرده است.

ایلیا با دارا بودن دپارتمان‌های مجزا و با وجود مشاوران برتر ثبتی و حقوقی حاضر است تا تجربه 18 ساله خودش را در اختیار شما بگذارد تا در کمترین زمان ممکن شرکت‌تان را ثبت کنید. لازم است تا بگویم ثبت ایلیا با مشاوره رایگان می‌تواند کمک بزرگی برای تصمیم‌گیری و پیدا کردن کوتاه‌ترین راه ممکن، برای شما باشد.

شرکت های برتر ثبت برند : شرکت ملاصدرا

ثبت ملاصدرا 34 سال است که بـا جمع‌آوری با تجربه‌ترین کارشناس‌ها در زمینه‌های مختلف راهکارهایی برای تمام مشاغل از ثبت شرکت تـا ثبت برند و برند شدن آن و همچنین مشاوره و اجرا در زمینه‌های ثبتی، حقوقی، تبلیغاتی، برندینگ، مارکتینگ و … بـرای پیش‌برد هرچه بیشتـر اهداف شرکت‌ها ارائه می‌دهد.

این شرکت تجربه ثبت در همه مناطق ایران را داشته است. از فعالیت‌های گسترده آن در شهرهای مختلف می‌توانیم به انجام کلیه امور ثبت شرکت در استان قم ، انجام انواع خدمات ثبت شرکت در بندر عباس ، انجام خدمات ثبت برند و ثبت شرکت در  استان یزد و…اشاره کنیم.

شرکت های برتر ثبت برند : شرکت میزان

ثبت شرکت و ثبت برند میزان زیر مجموعه موسسه کاج، یک استارتاپ خدمات اداری می‌باشد که ارائه‌ای متفاوت را از خدمات اداری برای شما دارد. خدمات این شرکت در حوزه‌های تاسیس شرکت و موسسه، انجام ثبت تغییرات آن‌ها، ثبت برند و علائم تجاری، مشاوره و انجام اخذ کارت بازرگانی، کد اقتصادی و جواز تاسیس و ثبت در سایر کشورها خلاصه می‌شود.

میزان قبل از ثبت شرکت به شما می‌گوید که چه شرکتی با چه موضوعی نیاز دارید، چه میزان سرمایه لازم است در نظر بگیرید و…

بعد از ثبت شرکت‌تان هم در حوزه مالیات به شما کمک می‌کند. می‌توانید در برند‌سازی و بازاریابی هم از متخصصان این شرکت مشاوره بگیرید.

شرکتهای برتر ثبت برند : شرکت فردا

ثبت آسان شرکتثبت فردا نه تنها در هنگام تاسیس شرکت یا نام‌گذاری آن به شما کمک می‌کند؛ بلکه در زمینه‌های مالیاتی و بیمه‌ای هم به‌طور خصوصی مشاوره می‌دهد. با بهره‌گیری از خدمات بی‌نظیر «شرکت فردا» می‌توانید به‌صورت رایگان مشاوره بگیرید، از تخصص برترین افراد در این حوزه استفاده کنید و به کسب‌وکارتان وجهه قانونی بدهید.

از دیگر خدمات این شرکت می‌توانیم به اخذ کارت بازرگانی، ثبت برند، ثبت طرح صنعتی، ثبت تغییرات شرکت و … اشاره کنیم. حتی اگر در نظر داشته باشید تا در بازارهای بین‌المللی هم خودی نشان بدهید، ثبت فردا به شما کمک می‌کند تا یک شعبه از شرکت‌تان را در کشورهای خارجی تاسیس کنید.

شرکت های برتر ثبت برند : شرکت نیک

از آنجایی که ثبت نیک سابقه‌ای 20 ساله در زمینه ثبت شرکت دارد؛ مطمئناً می‌تواند گزینه خوبی برای هدایت شما جهت قانونی کردن کسب‌وکارتان باشد. با مراجعه به یکی از 22 شعبه‌ای که این شرکت در تهران دارد می‌توانید از خدمات متنوع آن استفاده کنید. جالب است بدانید که این شرکت ویژگی‌های جذاب و متمایزکننده‌ای را نسبت به رقبایش دارد؛ مثلاً کارشناسانش را مستقیماً به محل کار شما یا منزل‌تان می‌فرستد تا در این شلوغی و ترافیک زمان‌تان هدر نرود و یا اینکه یک مدیر مخصوص رسیدگی به شکایات در نظر گرفته تا خدایی نکرده شکایتی روی زمین نماند.

توجه

شما میتوانید از طریق فرم روبه رو درخواست خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
نکته : تمامی مشاوره ها به صورت رایگان انجام میشود.
فرم درخواست ثبت برند | فرم زیر را کامل کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاورین ما با شما تماس حاصل فرمایند.

مقالات پایین ،پیشنهاد خوانندگان این مقاله برای مطالعه است.

سامانه مودیان برای اشخاص حقیقی چگونه است؟

سامانه مودیان برای اشخاص حقیقی یک سامانه پراستفاده و کاربردی است که برای انجام امور مالیاتی به کار می‌رود. کلیه مودیان حقیقی و حقوقی که از نظر قانون مودی تلقی می‌شوند، باید در این سامانه ثبت نام کرده و حضور خود را اعلام کنند. بسیاری از امور مربوط به تشکیل پرونده مالیاتی، ارائه اظهارنامه مالیاتی، […]

واردات کالا بدون کارت بازرگانی چگونه است؟

واردات کالا بدون کارت بازرگانی همواره یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین دغدغه‌های تاجران بوده است. برخی از تاجران و بازرگانان فکر می‌کنند که برای واردات و صادرات کالا و همچنین ترخیص آن از گمرک حتماً به کارت بازرگانی نیاز است. جالب است بدانید که روش‌هایی برای انجام تجارت بدون کارت بازرگانی نیز وجود دارد. بنابراین […]

واردات کالا با کارت بازرگانی چگونه است؟

از گذشته‌های دور تاکنون تجار مختلف مشغول واردات و صادرات کالا به کشور‌های مختلف بوده‌اند. امروزه واردات کالا با کارت بازرگانی و زیر نظر قانون انجام می‌شود. در واقع هر بازرگانی نمی‌توان سر خود و به صورت شخصی اقدام به ورود کالا به کشور کند. زیرا این کار قاچاق بوده و جرم محسوب می‌شود. کارت […]

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

مشاوره رایگان