ثبت شرکت کشاورزی

ثبت شرکت مهندسی کشاورزی

چکیده مقاله

متقاضیان محترم ثبت شرکت کشاورزی که در موضوع فعالیت آن ها مواردی مانند فرآوری نهاده های گیاهی تولید انواع گیاهان و نباتات ، ورود ، ساخت ، تبدیل ، بسته بندی ، فرموله کردن، توزیع و صدور کلیه دفع آفات و بیماریهای نباتی، هرمونهای نباتی و علف کشها حشرات مفید، انگلها ، شکارها، میکروارکانیم های مورد استفاده در منابع بیولوژیکی با آفات نباتی ،فروش سموم دفع آفات و بیماریهای نباتی و هورمونهای نباتی ، وارد کردن بذر پیاز قلمه ، پیوند، ریشه، میوه ،نهال و تخم نباتات قید شده باشد" ، نیازمند اخذ مجوز از وزارت جهاد کشاورزی می باشند.
ثبت شرکت مهندسی کشاورزی

شرکت مهندسی کشاورزی چیست؟

متقاضیان محترم ثبت شرکت مهندسی کشاورزی که در موضوع فعالیت آن ها ( بند 2 اساسنامه ) ، ” مواردی مانند فرآوری نهاده های گیاهی تولید انواع گیاهان و نباتات ، ورود ، ساخت ، تبدیل ، بسته بندی ، فرموله کردن، توزیع و صدور کلیه دفع آفات و بیماریهای نباتی، هرمونهای نباتی و علف کشها حشرات مفید، انگلها ، شکارها، میکروارکانیم های مورد استفاده در منابع بیولوژیکی با آفات نباتی  ،فروش سموم دفع آفات و بیماریهای نباتی و هورمونهای نباتی ، وارد کردن بذر پیاز قلمه ، پیوند، ریشه، میوه ،نهال و تخم نباتات  قید شده باشد” ، نیازمند اخذ مجوز از وزارت جهاد کشاورزی (سازمان تحقیقات و آموزش کشاورزی – موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال) می باشند. با بررسی شرایط ثبت شرکت مهندسی کشاورزی همراه باشید.

شرایط ثبت شرکت مهندسی کشاورزی

جهت ثبت می توان همانند سایر شرکت ها در قالب های سهامی خاص یا با مسئولیت محدود اقدام نمود. شرایط و مدارک لازم جهت ثبت به قرار ذیل است :

شرایط ثبت شرکت کشاورزی سهامی خاص

 • – حداقل 3 نفر عضو+ 2 نفر بازرس
 • – حداقل  35 درصد سرمایه نقداَ پرداخت شود.
 • – حداقل سرمایه 1000000ریال

مدارک لازم برای ثبت شرکت کشاورزی سهامی خاص

 • – کپی کارت ملی و شناسنامه ی کلیه اعضا
 • – امضای اقرارنامه
 • – اصل گواهی عدم سوپیشینه
 • – اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع
 • – (تنظیم وکالتنامه بنام وکیل،چنانچه امور توسط وکیل انجام می شود)

پس از فراهم نمودن مدارک فوق ، با ارائه ی آن نزد وکلاء توانمند موسسه ی حقوقی ثبت شرکت و برند خوارزمی،از خدمات ما بهره مند شوید.کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان، امور ثبتی شما را انجام خواهند داد.

شرایط ثبت شرکت کشاورزی بامسئولیت محدود

 • – وجود حداقل 2 نفر عضو
 • – حداقل سرمایه 10.0000 ریال
 • -تعهد با پرداخت کل سرمایه

مدارک لازم برای ثبت شرکت کشاورزی با مسئولیت محدود

 • – کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه ی اعضا
 • – اصل گواهی عدم سوء پیشینه
 • – امضای اقرارنامه
 • – مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

سپس نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه ( در دو نسخه ) ، اساسنامه ( در دو نسخه ) و شرکتنامه اقدام نمایید.

مراحل ثبت شرکت کشاورزی

به دلیل اینکه این نوع شرکت نیاز به مجوز دارد باید به تأیید جهاد کشاورزی و یا ارگانی که مجوز را صادر کرده برسد به این شکل است که بعد از مرحله تأییدنام ،اوراق به امضای موسسین و اعضا می رسد سپس جهاد کشاورزی باید اوراق رو مهر کند تا اداره ثبت شرکتها از موافقت جهاد کشاورزی از ثبت شرکت مهندسی کشاورزی اطمینان حاصل نماید.

توجه

شما میتوانید از طریق فرم روبه رو درخواست خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
نکته : تمامی مشاوره ها به صورت رایگان انجام میشود.
با پر کردن فرم زیر، پاسخ خود مبنی بر " مدت زمان انجام"، "هزینه" و "مدارک لازم" را بروی تلفن همراه خود دریافت نمایید.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مقالات پایین ،پیشنهاد خوانندگان این مقاله برای مطالعه است.

اخذ گواهینامه ایزو: گام‌ها، مدارک و شرایط

گرفتن گواهینامه ایزو برای شرکت‌ها و سازمان‌ها یکی از موضوعاتی ست که همواره ذهن مدیران و مسئولین سازمان‌ها را به خود درگیر می‌کند. برای این مدیران و تصمیم گیرندگان اهمییت فراوانی دارد که علاوه بر روش‌های اخذ ایزو معتبر، بدانند گواهینامه‌ی ایزو اساساً به چه کار سازمان‌شان می‌آید و اصلاً چرا باید ایزو بگیرند. برای […]

خدمات ثبت شرکت

ثبت شرکت ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت آنلاین ثبت شرکت دانش بنیان ثبت شرکت سرمایه گذاری ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت سهامی خاص ثبت علامت تجاری ثبت موسسات غیر تجاری در حال ارسال نظرات کاربر 5 (1 رای)

ثبت برند بین المللی

ثبت برند بین المللی در واقع ثبت نام، لوگو شما در سایر کشورها است و علاوه بر کشورخود در هیچ کجای دنیا بدون اجازه شما به عنوان صاحب برند نمیتوان از برند شما استفاده کرد. ثبت برند به دو دسته تقسیم بندی می شود ثبت برند مادرید و ثبت برند در ایران که ابتدا باید […]

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

مشاوره رایگان