آدرس ثبت شرکتهای تهران

آدرس ثبت شرکت‌های تهران شامل مجموعه‌ای از آدرس بهترین شرکت‌های ثبت در تهران یا اداره ثبت شرکت های تهران است. بسیاری از افرادی که قصد ثبت شرکت را دارند، در مورد نحوه انتخاب مؤسسه ثبت شرکت مردد هستند. البته این تردید کاملاً عاقلانه است. زیرا هر مؤسسه‌ای نمی‌تواند خدمات عالی و درخور متقاضی به وی ارائه دهد. از این رو انتخاب مؤسسه جهت همکاری با آن اهمیت بالایی دارد. برای انجام ثبت شرکت بهتر است به سراغ مؤسسه‌هایی با سال‌ها سابقه و دارای کادری متخصص و مجرب بروید. این گونه انجام صحیح امور شما تا حدودی بیمه خواهد شد.

در این مقاله از سایت ثبت خوارزمی می‌خواهیم به آدرس ثبت شرکت‌های تهران پرداخت و آنان را بررسی کنیم. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر تنها کافیست فرم مشاوره رایگان ثبت خوارزمی را تکمیل کنید. سپس منتظر تماس کارشناسان حقوقی در اسرع وقت بمانید.

فرم درخواست مشاوره رایگان

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مؤسسه ثبت خوارزمی با شعب متعدد

در لیست آدرس ثبت شرکت‌های تهران، نام مؤسسه ثبت خوارزمی بیش از همه به چشم می‌خورد. مؤسسه خوارزمی سالهاست که در زمینه ارائه انواع امور حقوقی مرتبط با ثبت شرکت و تأسیس انواع شرکت‌ها فعالیت دارد. این مؤسسه مجهز به کادری قدرتمند، متخصص و باتجربه در زمینه انجام امور ثبتی و حقوقی است. با اعتماد به این مؤسسه می‌توانید امور ثبت شرکت خود را در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسانید.

البته اشتباه نکنید، خدمات این شرکت تنها محدود به ثبت شرکت نمی‌شوند. بلکه برای انجام انواع خدمات دیگر همانند ثبت برند، تغییرات، رتبه‌بندی، ثبت اختراع، دریافت کد اقتصادی، کارت بازرگانی و… به این شرکت اعتماد نمایید.

ثبت شرکت خوارزمی در هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح الی ۶ بعدازظهر و یا 24 ساعته از طریق وبسایت پاسخگوی تمامی متقاضیان خواهند بود. می‌توانید جهت انجام امور قانونی و حقوقی خود ابتدا با کارشناسان حقوقی، مشاوره رایگان داشته باشید.

خوشبختانه مؤسسه ثبت خوارزمی خدمات خود را به صورت غیرحضوری در سراسر ایران ارائه می‌دهد. بنابراین اصلاً نیازی نیست بابت عدم دسترسی به این شرکت نگران باشید. همچنین این مؤسسه دارای شعب مختلف در مناطق شهریار، شهر قدس، اسلامشهر در استان بزرگ تهران می‌باشد.

آدرس شرکت ثبت خوارزمی: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت الله کاشانی، نرسیده به خیابان مهران، پلاک ۹۱، ساختمان مهر، طبقه چهارم، واحد ۱۴.

آدرس اداره‌های ثبت شرکت در تهران

مسلماً برای انجام تمامی امورات اداری از جمله امورات حقوقی ثبت شرکت، به اداره خاصی نیاز است. اداره‌های ثبت شرکت وظیفه ثبت کردن شرکت‌ها و مجموعه‌های تجاری را به عهده دارد. شرکت در واقع یک گونه اجتماع است که هدف آن برطرف کردن بخشی از نیاز‌های جامعه از طریق دانش و تخصص خود است.

این گروه تجاری برای آنکه به عنوان یک شخصیت حقوقی شناخته شود، باید به صورت رسمی به ثبت برسد. در این مقاله از سایت ثبت خوارزمی می‌خواهیم آدرس اداره‌های ثبت شرکت در تهران به همراه شماره تلفن آنان را ذکر کنیم. اگر در مورد آدرس این اداره‌ها سؤالی داشتید، فرم مشاوره رایگان سایت را پر کنید تا کارشناسان حقوقی ثبت خوارزمی با شما تماس گیرند.

فرم درخواست مشاوره رایگان

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اداره ثبت شرکت چیست؟

طبق ماده ۳ آیین‌نامه اصلاحی ثبت تشکیلات و مؤسسات غیرتجاری مصوب ۱۳۳۷، ثبت رسمی شرکت‌ها در اداره‌های ثبت شرکت انجام می‌شود. طبق این قانون، کلیه تشکیلات تجاری، شرکت‌ها و مؤسسه‌ها همگی باید در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت برسند. در غیر این صورت فعالیت آن‌ها غیررسمی و غیرقانونی خواهد بود. اداره‌های ثبت شرکت هم در تهران و هم در مراکز استان‌ها حضور دارند.

ثبت شرکت در تهران در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی انجام می‌شود. اما در خارج از تهران، ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها و املاک انجام خواهد شد. اگر در محل مربوطه ثبت اسناد وجود نداشته باشد، دفتر دادگاه یا دفاتر اسناد رسمی به عنوان مرجع ثبت به رسمیت شناخته می‌شوند.

اهداف اداره‌ ثبت شرکت

اداره‌های ثبت شرکت در تقویت و استحکام معاملات تجاری، اقتصاد کشور و انجام فعالیت‌های تجاری نقش بسیار مهمی دارند. زیرا این اداره‌ها با ثبت شرکت‌ها، اجازه فعالیت رسمی را به آنان داده و بسیاری از محدودیت‌ها را رفع خواهند کرد. اگر قصد ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها را دارید، حتماً با شماره تلفن‌های موجود در سایت ثبت خوارزمی تماس بگیرید. کارشناسان حقوقی می‌توانند شما را قدم به قدم در مراحل ثبت شرکت راهنمایی کنند.

دلایل مراجعه به اداره‌ ثبت شرکت

شاید فکر کنید که اصلاً مراجعه به اداره‌های ثبت شرکت چه لزومی دارد؟ بله! امروزه بسیاری از امور حقوقی از جمله ثبت شرکت به صورت اینترنتی و آنلاین انجام می‌شوند. بسیاری از مراحل ثبت شرکت نیز از طریق سایت یا درگاه اینترنتی اداره ثبت شرکت‌ها قابل انجام است. اما مراحل نهایی ثبت شرکت باید به صورت حضوری انجام شوند.

یعنی بررسی حضوری مدارک، تأیید آن‌ها و ثبت نهایی شرکت از طریق مراجعه حضوری امکان‌پذیر است. در نتیجه برای آنکه بتوانید مراحل نهایی ثبت را به اتمام برسانید، لازم است حتماً به یکی از شعب اداره‌های ثبت شرکت مراجعه نمایید. شایان ذکر است که مراحل ابتدایی ثبت شرکت کاملاً به صورت غیرحضوری انجام می‌شوند.

آدرس اداره‌های ثبت شرکت در تهران

حال که با اداره‌های ثبت شرکت آشنا شدید، بد نیست آدرس و شماره تلفن این اداره‌ها را نیز بدانید. آدرس اداره ثبت شرکت‌ها در تهران به صورت زیر می‌باشد.

نشانی: تقاطع بلوار میرداماد و بزرگراه مدرس، پلاک ۲۳۵، اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری

تلفن: ۰۲۱۲۲۲۶۸۹۱۷ الی ۱۹

کدپستی: ۱۹۳۹۵۶۷۱۱

نشانی: خیابان جمهوری، خیابان شیخ هادی، نبش کوچه رجب بیگی، اداره ثبت جنوب، طبقه ۴

تلفن: ۰۲۱۶۶۴۶۴۴۱۵ – ۶۶۴۰۷۸۲۴

کدپستی: ۱۱۳۹۹۴۶۳۱۴

در صورت پیدا نکردن آدرس صحیح، می‌توانید از نقشه گوگل مپ نیز کمک بگیرید. با نقشه GPS می‌توانید به صورت کاملاً دقیق در کمترین زمان ممکن آدرس اداره‌های ثبت شرکت را پیدا کنید.

آدرس اداره‌های ثبت شرکت در مراکز سایر استان‌ها

اگر در استان‌های دیگر غیر از استان تهران حضور دارید، می‌توانید به آدرس اداره‌های ثبت شرکت در استان خود مراجعه کنید. آدرس اداره ثبت شرکت در برخی از استان‌ها به صورت زیر می‌باشد:

آدرس کرج: خیابان مطهری، قبل از تقاطع نبوت

شماره تلفن: ۰۲۶۳۲۵۲۰۷۴۷

آدرس مشهد: خیابان امام خمینی، خیابان ثبت

شماره تلفن: ۳۸۵۹۲۰۴۱

آدرس اصفهان: خیابان کاوه، اول خیابان جابر انصاری، جنب بانک صادرات

آدرس سایت اداره ثبت شرکت‌ها در تهران کدام است؟

شاید بد نباشد آدرس سایت اداره‌های ثبت شرکت را نیز بدانید. شایان ذکر است که آدرس سایت مربوط به اداره ثبت شرکت‌ها برای تمامی اداره‌ها یکی است. همان طور که قبلاً اشاره کردیم، بسیاری از امور اولیه ثبت شرکت به صورت اینترنتی انجام می‌شود. برای این کار باید به سامانه اداره ثبت شرکت‌ها به آدرس https://sherkat.ssaa.ir مراجعه نمایید. برای استفاده از این سایت ابتدا باید در آن ثبت نام کرده و حساب کاربری بسازید. بعد از ثبت نام، وارد حساب کاربری خود شده و گزینه درخواست ثبت را انتخاب نمایید. بقیه امور را طبق مراحل ثبت شرکت انجام دهید.

وظایف اداره‌های ثبت شرکت در تهران

شاید برایتان جالب باشید بدانید که اصلاً وظیفه اداره‌های ثبت شرکت در تهران و شهرستان‌ها چیست؟ این اداره‌ها دقیقاً چه امور اداری را انجام می‌دهند؟ در این بخش به برخی از وظایف اداره ثبت شرکت‌ها خواهیم پرداخت.

 • ثبت کردن شرکت‌ها و مؤسسه‌ها به صورت تجاری در سراسر کشور
 • اخذ پلمپ دفاتر تجاری و غیرتجاری در سطح استان تهران و سایر استان‌ها و شهرستان‌ها
 • ثبت شعبه یا نمایندگی مربوط به شرکت‌های خارجی در تهران و استان‌ها
 • تغییر و تعیین نام شرکت‌های خارجی که در ایران قصد ثبت دارند.
 • به ثبت رساندن دفاتر تجاری و غیرتجاری در تهران و سایر استان‌ها
 • ثبت تمامی انواع مؤسسه‌های خارجی در سطح کشور

چه نوع شرکت‌هایی در اداره‌های ثبت شرکت به ثبت می‌رسند؟

در اداره‌های ثبت شرکت در تهران و سایر استان‌ها می‌توانید انواع شرکت‌های تجاری و غیرتجاری را در قالب‌های مختلف به ثبت برسانید. در واقع انتخاب نوع قالب شرکت بستگی به نوع فعالیت شرکت و تصمیم هیئت مؤسس آن دارد. به صورت کلی شرکت‌های تجاری در قالب‌های زیر در ایران به ثبت می‌رسند.

 • شرکت‌های سهامی (سهامی عام و سهامی خاص)
 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت تضامنی
 • شرکت مختلط غیرسهامی
 • شرکت مختلط سهامی
 • شرکت تعاونی تولید و مصرف
 • شرکت نسبی

اگر جهت انتخاب نوع قالب شرکت خود به راهنمایی نیاز دارید، با مشاوران حقوقی ثبت خوارزمی در ارتباط باشید. مشاوران حقوقی شرکت می‌توانند بهترین قالب را بر اساس نوع فعالیت شرکتتان به شما پیشنهاد دهند.

جمع‌بندی

در این مقاله از سایت ثبت خوارزمی به معرفی کامل آدرس اداره‌های ثبت شرکت در تهران و سایر استان‌ها پرداختیم. با مراجعه به اداره ثبت شرکت‌ها می‌توانید امور نهایی ثبت شرکت خود را انجام داده و شرکت خود را تأسیس نمایید. فراموش نکنید که کامل بودن مدارک نقش مهمی در پیشبرد روند ثبت شرکت شما دارد.

 

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

مشاوره رایگان