سامانه اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی

گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی چیست؟

اگر قصد اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی را دارید، باید از طریق سامانه tsk.mcls.gov.ir برای اخذ آن اقدام نمایید. در گذشته متقاضیان گواهی تایید صلاحیت برای اخذ آن مجبور بودند به صورت حضوری امور اداری را انجام دهند. این کار نه تنها موجب اتلاف وقت و انرژی متقاضیان می شد، بلکه در بررسی پرونده و درخواست آن ها نیز تاخیر صورت می گرفت.

امروزه خوشبختانه با وجود سامانه جامع و کاملی در این خصوص، کمتر شاهد بروز این چالش ها هستیم. در این مقاله از سایت ثبت خوارزمی می خواهیم به صورت اختصاصی سامانه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی را معرفی کنیم. در صورت داشتن هرگونه سوالی تنها کافیست فرم مشاوره سایت را پر کنید تا کارشناسان حقوقی در اسرع وقت با شما تماس گیرند.

فرم درخواست مشاوره رایگان

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی چیست؟

گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی چیست؟قبل از آنکه به معرفی سامانه گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی بپردازیم، می خواهیم مقداری این گواهینامه را معرفی کنیم. گواهینامه تایید صلاحیت از طریق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شرکت های خدماتی تعلق می گیرد. برای مشاهده نمونه گواهینامه تایید صلاحیت شرکت اینجا کلیک کنید.

هدف از ارائه این گواهی، تعیین میزان توانایی و صلاحیت این شرکت ها در انجام موضوع فعالیت شرکت است. در واقع این صلاحیت تنها به شرکت هایی داده می شود که از هر نظر صلاحیت و توانایی اخذ آن را داشته باشند. با اخذ این گواهی، اشخاص حقوقی امکان شرکت در انواع مناقصات و پروژه های دولتی را پیدا خواهند کرد.

سامانه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی کدام است؟

سامانه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی، سامانه جامع روابط کار است که به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تعلق دارد. از طریق این سامانه می توانید برای اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکت خدماتی درخواست دهید. همچنین این سامانه، سایت جامعی می باشد برای ارائه خدمات الکترونیکی به افرادی که به هر دلیلی شغل ندارند. یعنی شغل خود را از دست داده اند.

جهت استفاده از تسهیلات بیمه بیکاری خود نیز می توانید از خدمات این سامانه بهره ببرید. امکان استعلام تایید صلاحیت شرکت های خدماتی از طریق این سامانه وجود دارد. بنابراین اگر خواستید بدانید شرکتی تایید صلاحیت شده است یا خیر، از این سامانه استفاده کنید.

نحوه ورود به سامانه جامع روابط کار برای اخذ گواهینامه تایید صلاحیت

نحوه ورود به سامانه جامع روابط کار برای اخذ گواهینامه تایید صلاحیتنحوه ورود به سامانه گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی بسیار آسان است. برای استفاده از سامانه تنها به یک مرورگر نیاز خواهید داشت. هم با گوشی همراه و هم لپ تاپ یا کامپیوتر می توانید وارد سامانه شوید و از این نظر تفاوتی وجود ندارد. مراحل زیر را برای ورود طی کنید.

 1. ابتدا وارد مرورگر شده و عبارت سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و یا عبارت سامانه جامع روابط کار را سرچ کنید.
 2. همچنین می توانید از آدرس https://tsk.mcls.gov.ir/Login برای ورود به این سامانه استفاده کنید.
 3. بعد از وارد شدن به سامانه، در سمت راست صفحه لیستی از خدمات را مشاهده می کنید. بر روی گزینه سامانه تایید صلاحیت کلیک کنید.
 4. با انتخاب این گزینه مستقیما وارد صفحه جدید مربوط به ورود و احراز هویت خواهید شد. اگر قبلا ثبت نام کرده و نام کاربری و رمز عبور دارید، در کادرهای مربوطه وارد نمایید.

آموزش ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سامانه جامع روابط کار

برای استفاده از خدمات سامانه گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی، ابتدا باید احراز هویت کرده و در آن ثبت نام کنید. در واقع انجام ثبت نام و ساخت حساب کاربری یا پورتال خودتان برای استفاده از خدمات سامانه ضروری است. برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری مراحل زیر را طی کنید.

 • برای ثبت نام در سامانه ابتدا وارد آدرس https://prkar.mcls.gov.ir/Login شوید.
 • در صفحه اول در زیر کادرها بر روی گزینه آبی رنگ ایجاد حساب کاربری کلیک کنید.
 • در این صفحه می توانید هم از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند و هم از طریق احراز هویت الکترونیکی اقدام کنید.
 • احراز هویت الکترونیکی را انتخاب کرده و وارد صفحه بعدی شوید. در این صفحه یک سری اطلاعات از شما خواسته می شود.
 • تمامی اطلاعات خواسته شده را همراه با شماره همراهتان که به اسم خودتان است وارد نمایید.
 • گزینه ارسال را بزنید. یک پیامک حاوی کد برای شماره شما ارسال می شود. کد را وارد کنید تا احراز هویت صورت گیرد.
 • پس از احراز هویت نام کاربری و رمز عبور به شماره همراه شما ارسال می شود که از طریق آن می توانید از سامانه استفاده کنید.

نحوه بازیابی رمز حساب کاربری در سامانه تایید صلاحیت شرکت خدماتی

اگر قبلا در سامانه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی ثبت نام کرده اید اما رمزتان را به خاطر ندارید، اصلا نگران نباشید. زیرا سامانه جامع روابط کار امکان بازیابی رمز عبور را برای کاربران فراهم کرده است. برای بازگردانی این رمز مراحل زیر را انجام دهید.

 • ابتدا وارد صفحه صالی سامانه روابط کار به آدرس https://prkar.mcls.gov.ir/Login شوید.
 • در زیر کادرهای نشان داده شده، گزینه آبی رنگ فراموش رمز عبور را بزنید.
 • در صفحه باز شده در کادر اول کد ملی (اشخاص حقیقی) یا شناسه ملی شرکت (اشخاص حقوقی) را وارد نمایید.
 • سپس شماره همراه خود را نیز درج کنید. دقت کنید این شماره همراه باید همان شماره همراهی باشد که به آن ثبت نام کرده اید. در غیر این صورت بازیابی رمز عبور انجام نخواهد شد.
 • گزینه آبی رنگ ارسال را بزنید تا اطلاعات حساب کاربریتان بار دیگر برای شما ارسال شوند.

اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی از سامانه

یکی از کاربردهای بسیار مهم سامانه جامع روابط کار، اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی است. از طریق این سامانه می توانید در کمترین زمان ممکن درخواست خود را مبنی بر دریافت تاییدیه صلاحیت از این زورات به ثبت برسانید در مقاله دستورالعمل اخذ گواهینامه صلاحیت خدماتی به صورت مفصل به مراحل اخذ این تاییدیه پرداخته ایم.

اگر قصد دارید از طریق سامانه و به صورت غیرحضوری برای اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی اقدام کنید، حتما مقاله فوق را مطالعه کنید. در صورت داشتن سوالات بیشتر می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید.

مدارک لازم برای دریافت گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی

مسلما برای اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی باید یک سری را به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه دهید. بدون این مدرک امکان اخذ این گواهی وجود نخواهد داشت. مهم ترین مدارک لازم برای دریافت تاییدیه صلاحیت عبارتند از:

 • مدارک شناسایی و هویتی تمامی اعضای شرکت و هیئت مدیره به صورت کامل (شامل شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی و …)
 • اساسنامه و روزنامه رسمی شرکت و آخرین تغییرات شرکت
 • اظهارنامه مالیاتی یک سال اخیر شرکت
 • ارائه لیست بیمه دفتر مرکزی
 • مدارک شناسایی و تحصیلی کلیه پرسنل موجود در بیمه دفتر مرکزی
 • لیست تجهیزات دفتر و فاکتور مربوط به خرید تجهیزات
 • و …

هزینه اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی

هزینه اخذ تایید صلاحیت شرکت خدماتی از سامانه جامع روابط کارهزینه اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی بستگی به نوع شرکت و نوع تایید صادر شده دارد. در واقع نمی توان قیمت واحدی را برای صدور انواع تاییدیه ها در نظر گرفت. در هنگام ثبت درخواست برای اخذ تاییدیه، مبلغ آن به شما اعلام خواهد شد. دقت کنید بدون پرداخت هزینه لازم برای صدور گواهینامه نمی توانید برای اخذ آن اقدام نمایید. معمولا گواهی شرکت های خدماتی اختصاصی گرانتر از شرکت های خدماتی عمومی است.

اخذ فوری گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی با موسسه ثبت خوارزمی

اگر می خواهید گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید، با کارشناسان موسسه ثبت خوارزمی در ارتباط باشید. کارشناسان موسسه ثبت خوارزمی می توانند تایید صلاحیت شرکت شما را در مدت زمان بسیار کمی از این وزارتخانه دریافت نمایند.

جمع بندی

در این مقاله از سایت ثبت خوارمی به معرفی کامل سامانه گواهینامه تایید صلاحیت شرکت های خدماتی و نحوه استفاده از آن پرداختیم. سامانه جامع روابط کار، خدماتی سامانه ای جامع و کامل برای ارائه خدمات الکترونیکی به متقاضیان می باشد. می توانید از طریق این سامانه در کوتاه ترین زمان ممکن تایید صلاحیت شرکت خود را اخذ نمایید.

در حال ارسال
نظرات کاربر
( رای)
این مقاله را نیز مطالعه کنید  نمونه اساسنامه ثبت شرکت خدمات شبکه کامپیوتری
نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

مشاوره رایگان