لیست موسسات ثبت شرکت

لیست موسسات ثبت شرکت

هر شرکت نیاز به نام و برند معتبری دارد تا هویت آن را تشکیل دهد. برای اینکه نام برند مختص خود آن شرکت شود باید ابتدا مراحل ثبت آن شرکت صورت پذیرد. ثبت شرکت از مراحل خاصی برخوردار است که برای آن نیاز دارید تا لیست موسسات ثبت شرکت را بشناسید. در این مسیر بهتر است از افراد با تجربه کمک بگیرید. شما می‌توانید در این زمینه با مشاوران مجرب شرکت ثبت خوارزمی ارتباط گرفته و تمام مشکلات خود را رفع نمایید. همچنین در صورت تمایل فرم مشاوره زیر را پر نمایید.

فرم درخواست مشاوره رایگان

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما در این مقاله قصد داریم تا موسساتی که برای ثبت شرکت فعالیت می‌نمایند را به شما معرفی کنیم و اطلاعات مفیدی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

دسته بندی شرکت ها بر اساس نوع فعالیت

برای ثبت یک شرکت باید به مراکز حقوقی مراجعه کرده یا با کارشناسان مجرب آنها ارتباط برقرار کنید و در این رابطه مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید. شرکت‌ها برای ثبت به دو نوع دسته بندی می‌شوند که شامل موارد زیر می‌باشد.

1.     شرکت های مدنی:

شرکت‌های مدنی، شرکت‌هایی هستند که برای فعالیت‌های مشخص شده‌ای ایجاد می‌شوند و اجازه دارند تا در زمینه‌های مختلف کسب و کار فعالیت نمایند. همه افرادی که در شرکت‌های مدنی سهامدار هستند، به یک اندازه در سود و زیان سهم دارند. شرکت‌های مدنی خود شامل دو نوع می‌باشند:

  • شرکت انتفاعی
  • شرکت غیرانتفاعی

2.     شرکت های تجاری:

شرکت های تجاری شرکت هایی هستند که برای هر نوع فعالیت مالی و بازرگانی، قراردادهای رسمی بین دو یا چند نفر تنظیم می شود. در این نوع قرارداد‌ها، مقدار سرمایه، سودآوری و حدود مسئولیت‌ها مشخص می‌گردد.

لیست بهترین موسسات

انواع شرکت ها براساس مقدار سهام

تمام شرکت‌ها با توجه به مقدار سهام به انواع مختلفی دسته بندی می‌شوند که شامل موارد زیر می‌باشند:

لیست موسسات ثبت شرکت بر اساس بهترین ها کدامند؟

پیشتر در مورد اهمیت ثبت شرکت‌ها با شما صحبت کردیم. همینطور دسته بندی شرکت‌ها را بر اساس نوع فعالیت و مقدار سهام برای شما بازگو کردیم. حال ممکن است بخواهید در مورد لیست موسسات ثبت شرکت‌ها بدانید. برای اینکه به بهترین مراکز ثبت شرکت‌ها دسترسی پیدا کنید باید جوانب مختلفی را بسنجید و معیارهای زیادی را مدنظر قرار دهید. در ادامه مطلب به این موارد به طور کامل پرداخته‌ایم و برخی از موسسات را معرفی کرده ایم.

مرکز ثبت شرکت خوارزمی

یکی  از مهم‌ترین مراکزی که برای ثبت شرکت خدمات رسانی می‌کند، مرکز ثبت شرکت خوارزمی می‌باشد. این موسسه از نظر بسیاری از مشتریان خود، بهترین مرکز شناخته می‌شود زیرا خدمات بهتری را نسبت به سایرین ارائه می‌دهد. این مرکز می‌تواند به مشتریان خود خدمات مختلفی مانند تامین مدارک مورد نیاز، تغییرات شرکت‌ها و مراحل مختلف ثبت شرکت ارائه دهد.

بهترین مراکز ثبت شرکت ها

موسسه ثبت شرکت پایدار ثبت

امروزه بیشتر کارها بصورت آنلاین انجام می‌شود، از این رو برای ثبت شرکت می‌توانید موسسات آنلاینی که این کار را انجام می دهند پیدا کنید. یکی از بهترین و مهم‌ترین مراکزی که در حوزه ثبت شرکت‌ها بطور آنلاین فعالیت می‌نماید، مرکز پایدار ثبت است. این مرکز همه خدمات خود را برای ثبت شرکت، بصورت آنلاین در اختیار مراجعه کننده‌های خود قرار می‌دهد.

یکی از پر اهمیت‌ترین دلایلی که موجب تاسیس مرکز پایدار ثبت شد، این است که بتوانند از هزینه‌های زیادی که برای ثبت برند و شرکت‌ها بوجود می‌آید جلوگیری شود. برای ثبت شرکت‌ها، خدماتی که ارائه می‌شود دارای قیمت‌های تصویب شده‌ای نیستند. از این رو صاحبان شرکت‌ها گاها باید مبالغ نجومی برای ثبت برند خود پرداخت نمایند. این موسسه برای اینکه از این هزینه‌ها جلوگیری کند اقدام به راه اندازی مرکز غیر حضوری و آنلاین نموده است و خدمات خود را با کمترین سود ممکن ارائه میدهند.

مرکز ثبت شرکت میزان

یکی دیگر از مراکزی که در مورد ثبت شرکت‌ها در نظر مراجعه کنندگان بهترین می‌باشد، موسسه ثبت شرکت میزان است. این مرکز با سابقه بالای 8 سال کار، خدمات ارزشمندی را برای مراجعه کنندگان خود ارائه داده است. در واقع به دلیل سابقه بالای کاری، یکی از معتبرترین مراکز ثبت شرکت در ایران است. مرکز ثبت شرکت میزان خدمات خود را علاوه بر حضوری، بصورت آنلاین هم ارائه می‌دهد و مشاوره‌هایی که کاربران نیاز دارند را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

مرکز ثبت شرکت ثبت فردا

یکی دیگر از مراکزی که در زمینه ثبت شرکت فعالیت می‌کند موسسه ثبت فردا می‌باشد. این شرکت در این حوزه بسیار فعال بوده است و خدمات ارزشمندی را به کاربران خود ارائه داده است. بطور مثال با راهنمایی‌های شرکت ثبت فردا، می‌توان متوجه شد نام شرکتی که مدنظر دارید مورد تایید است یا خیر.

کلام آخر

در این مقاله از وبسایت شرکت ثبت خوارزمی، تلاش کردیم تا لیست موسسات ثبت شرکت را بر اساس بهترین‌ها در اختیار شما قرار دهیم و تمام خصوصیات آنها را بیان کنیم. برای ثبت شرکت‌ها موانع و مشکلات زیادی سر راه شما قرار می‌گیرد که نیاز پیدا می‌کنید تا از افراد مجرب مشاوره‌های لازم را جهت ادامه مسیر دریافت نمایید. از این رو می‌توانید با مشاوران ثبت خوارزمی ارتباط گرفته و در صورت تمایل فرم مشاوره را پر نمایید.

لیست موسسات ثبت شرکت

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

مشاوره رایگان