خرید شرکت گردشگری

ثبت شرکت گردشگری

کلیه سفرهایی که برای لذت بردن از طبیعت و یا بازدید از بناهای تاریخی و دیدنی و.. انجام می‌شود را گردشگری می‌نامند. گردشگر کسی است که به مناطق مختلف در داخل یا خارج از کشور سفر کرده و از مناطق مختلف دیدن می‌کند. همانطور که می‌دانید صنعت توریسم و گردشگری جایگاه بسیار مهم و ارزشمندی در دنیای امروز دارد. به طوری که بسیاری از افراد با ثبت شرکت گردشگری، وارد این عرصه پردرآمد شده و به ارائه خدمات گردشگری مشغول می‌شوند.

فرم درخواست مشاوره رایگان

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

البته به دلیل پیچیده، دشوار و زمان‌بر بودن ثبت شرکت، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند با خرید شرکت گردشگری، این مسیر پر از پیچ و خم را با سرعت بیشتری به انتها برسانند و فعالیت‌های رسمی خود را زودتر آغاز کنند. به دلیل رشد و شکوفایی صنعت توریسم یا گردشگری در سال‌های اخیر، در این مقاله تصمیم داریم به بررسی نحوه خرید شرکت گردشگری بپردازیم. پس از مطالعه این مقاله چنانچه سوالی راجع به خرید شرکت‌های گردشگری یا ثبت این نوع شرکت‌ها داشتید، می‌توانید با کارشناسان موسسه خوارزمی ثبت تماس گرفته و اطلاعات کامل‌تری دریافت کنید.

صنعت گردشگری

خرید شرکت گردشگری چیست؟

این روزها افراد زیادی به جای اینکه یک شرکت را از ابتدا به ثبت برسانند، فعالیت‌های تجاری خود را با خرید یک شرکت ثبت شده آغاز می‌کنند. اگر تمایل دارید در زمینه ارائه خدمات گردشگری فعالیت کنید اما زمان کافی برای پشت سر گذاشتن تمامی مراحل ثبت شرکت را ندارید، پیشنهاد ما به شما خرید شرکت گردشگری است. با کمی جستجو و کمک گرفتن از موسسه خوارزمی ثبت، می‌توانید شرکتی را پیدا کنید که از قبل به ثبت رسیده و رتبه مناسبی هم دارد. بهتر است قبل از خرید شرکت، اطلاعات کافی در این باره داشته باشید تا از صرف هزینه و زمان زیاد جلوگیری شود.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید هنگام خرید شرکت گردشگری مورد توجه قرار گیرد، نوع شرکت است. انواع شرکت گردشگری در قالب شرکت‌های سهامی خاص و عام، نسبی، تعاونی، مختلط سهامی و غیر سهامی و تضامنی وجود دارد. بهتر است شرکتی را برای ارائه خدمات گردشگری انتخاب کنید که بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد. از دیگر مواردی که باید هنگام خرید شرکت‎های گردشگری مورد توجه قرار گیرد، می‌توان به رتبه شرکت، دارا بودن کد اقتصادی، میزان کارکرد شرکت و همچنین نداشتن بدهی‌های مالیاتی اشاره کرد.

خرید شرکت گردشگری

مزایای خرید شرکت گردشگری

از جمله مهم‌ترین مزایای خرید شرکت گردشگری، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– صرفه‌جویی در زمان: ثبت شرکت گردشگری روندی زمان‌بر دارد و حدود 15 الی 20 روز طول می‌کشد. درحالی‌که با خرید شرکت گردشگری ثبت شده می‌توانید در مدت زمان کوتاه‌تری فعالیت‌های تجاری رسمی خود را آغاز کنید.

– صرفه‌جویی در هزینه: ثبت شرکت گردشگری هزینه‌های مختلفی دارد که باید پرداخت شوند. برخی از این هزینه‌ها شامل حق‌الثبت شرکت، هزینه درج آگهی در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار، حق‌الوکاله و.. هستند. درحالی‌که با خرید شرکت گردشگری، تنها هزینه‌ای که باید پرداخت شود هزینه خرید شرکت است.

– عدم نیاز به اخذ کد اقتصادی: برای کلیه شرکت‌هایی که به ثبت می‌رسند باید کد اقتصادی گرفته شود. زمانی که یک شرکت ثبت شده را خریداری می‌کنید، این شرکت از قبل دارای کد اقتصادی است و دیگر نیازی به اخذ کد اقتصادی نخواهد بود.

– عدم نیاز به اخذ رتبه‌بندی: اگر شرکتی را خریداری کنید که دارای رتبه‌بندی است، دیگر نیازی نیست زمان و هزینه خود را برای رتبه‌بندی شرکت صرف کنید. علاوه‌براین، رتبه‌دار بودن شرکت، امکان شرکت در مناقصات و مزایدات مختلف را برای شما فراهم می‌کند.

– بهره‌مندی از حسن سابقه: اگر شرکتی را خریداری کنید که کارکرد مناسبی داشته باشد، می‌توانید از حسن سابقه و پیشینه مناسب آن بهره‌مند شوید.

– عدم نیاز به اخذ گواهی مالیات بر ارزش افزوده.

– عدم نیاز به داشتن و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه.

– عدم نیاز به اخذ مجوز

ثبت شرکت گردشگری

مدارک لازم برای خرید شرکت گردشگری

 

زمانی که قصد ثبت شرکت را دارید، باید مدارک متعددی را تهیه و ارائه کنید. مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت، بستگی به نوع شرکت دارد، برای مثال مقاله مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت گردشگری را مطالعه بفرمایید. با این حال تنها مدارکی که برای خرید شرکت مورد نیاز است، موارد زیر را شامل می‌شوند:

– کپی کارت ملی و شناسنامه کلیه شرکا و سهامداران جدید و فعلی شرکت.

– کپی روزنامه رسمی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت.

 

سوالات متداول

– خرید شرکت گردشگری با سابقه بالا چه تاثیری در کسب‌وکار دارد؟

خرید شرکت گردشگری با سابقه می‌تواند باعث ارتقا و سرعت یافتن روند پیشرفت کسب‌و‌کار شما باشد. با خرید شرکت گردشگری با سابقه، دیگر نیازی نیست از صفر شروع کنید. علاوه‌براین، کارفرمایان ترجیح می‌دهند با شرکت‌های با سابقه همکاری داشته باشند.

– اخذ رتبه‌بندی چقدر برای شرکت‌ها اهمیت دارد؟

امکان شرکت در مزایدات و مناقصات تنها برای شرکت‌هایی وجود دارد که دارای رتبه‌ مناسبی هستند. شرکت‌های دولتی تنها با شرکت‌هایی قرارداد منعقد می‌کنند که دارای رتبه‌بندی هستند.

– هزینه خرید شرکت رتبه‌دار چقدر است؟

هزینه خرید شرکت‌های گردشگری رتبه‌دار به عوامل مختلفی از جمله محل، رتبه، نوع، مدت کارکرد و.. شرکت دارد.

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

مشاوره رایگان