هزینه ثبت شرکت خدماتی

شرکت خدماتی
هزینه ثبت شرکت خدماتی
هزینه ثبت شرکت خدماتی

 

بهتر است قبل از شروع فعالیت خود شرکت خدماتی خود را به ثبت برسانید تا فعالیت های شما به صورت قانونی انجام شود مخصوصا اگر شما می خواهید در زمینه ی ثبت شرکت خدماتی نظافتی فعالیت کنید در صورتی که شرکت شما به ثبت رسیده باشد مردم و افراد می توانند با اعتماد بیشتری به همکاری بپردازند. برای ثبت باید مدارک مورد نیاز را به سامانه ثبت شرکت ها ارسال کنید تا در اسرع وقت درخواست شما مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.

 

این را هم بخوایند : ثبت شرکت خدماتی

شرکتهای خدماتی، نظافتی متشکل از ادارات و شرکت‌های هستند که برای انجام امور نظافت منازل تشکیل شده اند. این شرکت ها با داشتن پرسنل ماهر و سریع در امر نظافت، می‌توانند به بهداشت سازمان ها و منازل کمک به سزایی کند.

به طور کلی شرکت های خدماتی به شرکت هایی می گویند که به انجام فعالیت و انجام خدمت رسانی های مختلف می پردازند مانند خدمات کشاورزی، پیشخدمتی، تعمیر و نگهداری، حمل و نقل، آشپزی و پخت، چاپ و تکثیر، ماشین آلات و تمامی اموری که می تواند در شاخه خدمت رسانی قرار بگیرد. در واقع به عقیده دانشمندان بزرگ تمامی سازمان ها، سازمان های خدماتی هستند زیرا باید به خدمت رسانی به مردم بپردازند.

هزینه ثبت شرکت ثابت نیست، زیرا عمدۀ مبالغ پرداختی به حساب اداره‌های دولتی واریز می‌شود. چاپ آگهی در روزنامه رسمی و درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار نیز جزو مخارج این کار هستند. به این فهرست باید پست مدارک، واریزی‌های اداره ثبت، حق‌الوکاله و پلمب دفاتر را نیز اضافه کرد. همچنین تاسیس شرکت‌های سهامی مستلزم تهیه دفتر سهام و برگه‌های سهام سهامداران است. بنابراین کارمزد تنظیم مستندات، تعیین نام و پیگیری و مشاوره مبلغ ناچیزی محسوب می‌شود. به شما اطمینان می‌دهیم که ارزان‌ترین هزینه ثبت شرکت در ایران در سامانه آسان‌ثبت انجام می‌گیرد و کمترین کارمزدها و تعرفه‌ها برای شما محاسبه می‌شود. امکان پرداخت یک‌جا و آسان هزینه‌های تاسیس شرکت نیز خدمتی دیگر برای جلب رضایت مشتریان ماست. حرفه‌ای‌های دنیای تجارت و کسب‌وکار به اهمیت این موضوع به خوبی آگاه هستند. برای محاسبه دقیق و شفاف هزینه‌ها همیشه می‌توانید به سامانه هوشمند ثبت شرکت آسان‌ثبت مراجعه فرمایید.

هزینه های ثبت شرکت خدماتی

۱. هزینه حق‌الوکاله ثبت شرکت خدماتی

حق‌الوکاله ثبت شرکت مبلغی است که برای تنظیم مدارک و پیگیری امور پرداخت می‌شود. وارد کردن اطلاعات به سایت اداره ثبت، تعیین و نهایی کردن نام شرکت، ثبت موضوع فعالیت شرکت، تنظیم اساسنامه، تدوین صورت‌جلسه هیئت موسسان، تنظیم شرکت‌نامه، نوشتن تقاضانامه و … مهم‌ترین اموری هستند که وکیل موسسه برای تنظیم مدارک تاسیس شرکت شما انجام می‌دهد. پیگیری ثبت اسناد تا دریافت گواهی نهایی نیز بر عهده موسسه خواهد بود.

برای تاسیس شرکت و پس از ثبت درخواست در سامانه ثبت شرکت آسان‌ثبت، امور اداری تاسیس شما توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام خواهد شد و کلیه امور اداری تا دریافت اوراق ثبتی برعهده وکلای آسان‌ثبت خواهد بود.

۲. هزینه پست مدارک و پاکت پستی مخصوص

کپی برابر اصل تمامی مدارک مورد نیاز برای تاسیس شرکت خدماتی به همراه فرم‌های امضاشده باید به اداره ثبت شرکت‌ها فرستاده شود. برای این منظور اداره پست جمهوری اسلامی ایران پاکتی مخصوص طراحی کرده است که مدارک صرفاً باید در همین قالب تحویل مرجع قانونی داده شوند. این مبلغ متغیر است اما تا پایان سال ۱۳۹۹ این تعرفه سی هزار تومان (۳۰ هزار تومان) معین شده است. همچنین این هزینه ثبت شرکت خدماتی در ایران تابع نوع موسسه شما نیست و برای انواع مجموعه‌ها یکسان است.

به عبارت ساده‌تر، کلیه اوراق دریافتی و امضا شده توسط اعضای هیئت مدیره باید به همراه سایر مدارک (بر اساس نوع شرکت) از طریق اداره پست به اداره ثبت شرکتها ارسال شود که این کار به صورت غیر حضوری توسط موسسه آسان‌ثبت انجام می‌شود.

۳. حق‌الثبت شرکت خدماتی

دز زمان صدور آگهی توسط اداره ثبت شرکت‌ها و بعد از مراجعه وکلای آسان‌ثبت جهت دریافت اصل آگهی، بر اساس سرمایه ثبتی شرکت میبایست مبلغ حق‌الثبت به حساب اداره ثبت شرکت‌ها واریز گردد . مبلغ حق‌الثبت در مورد شرکت‌ها و موسسات با حداقل سرمایه ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، ۵۰٫۰۰۰ ریال است و برای سرمایه ثبتی بالاتر مبلغ حق‌الثبت افزایش می‌یابد.

۴. هزینه ابطال تمبر سرمایه شرکت خدماتی

حق تمبر یک از انواع مالیات است که هنگام ثبت شرکت و نیز افزایش سرمایه شرکت پرداخت آن الزامی است. طبق ضوابط مالیاتی، بخشی از این مبلغ ثابت و بخشی دیگر متغیر و وابسته به آوردۀ شما است. شرکت‌های تجاری در ایران حداکثر تا دو ماه پس از دریافت آگهی تاسیس باید برای این کار اقدام کنند. ابطال تمبر سرمایه در هزینه ثبت شرکت مقدار زیادی نخواهد بود. این تعرفه نیم در هزار از ارزش سهامی یا سهم‌الشرکه اعضا است. گفتنی است که مجموعه‌های تعاونی در این مورد مستثنی شده‌اند.

۵. تعرفه درج آگهی در روزنامه رسمی

متقاضیان تاسیس شرکت، پس از طی کردن مراحل قانونی، باید این موضوع را در روزنامه رسمی آگهی کنند. روزنامه رسمی زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود و مرجع قانونی اطلاع‌رسانی در زمینه حقوقی است. تعرفه انتشار آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی بسته به تعداد کاراکترهای آن متغیر است. باید توجه داشت که هر گونه تغییر بنیادینی در شرکت باید آگهی شود. این تغییرات شامل تشکیل یا انحلال شرکت و یا جابه‌جایی سمت افراد در هیئت‌مدیره می‌شود. هر گونه تصمیم سهامداران یا شرکا برای کاهش سرمایه شرکت نیز باید به همین روال آگاهی‌رسانی شود.

۶. هزینه چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار

هزینه‌های درج آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار متغیر است. تعیین این تعرفه‌ها بر عهده خود این مجموعه‌هاست و میزان آن بر اساس ابعاد کادر آگهی مشخص می‌شود. در محاسبه هزینه ثبت شرکت گاهی این مبلغ را در نظر نمی‌گیرند زیرا در قوانین زمانی برای انتشار آن معین نشده است. با این حال، چاپ آگهی تاسیس شرکت در روزنامه کثیرالانتشار طبق قانون الزامی است. بنابراین کامل کردن روند قانونی ثبت انواع شرکت‌ها در ایران مستلزم در نظر گرفتن تمام این هزینه‌های جانبی است. تازه‌ترین تغییرات و آخرین قیمت‌ها را همیشه می‌توانید در سامانه آسان‌ثبت مشاهده کنید.

۷. تعرفه و هزینه پلمپ دفاتر

اگر قصد داشته باشید تا شرکت شما در ادامه‌ی کار به مشکل مالیاتی بر نخورد، باید اقدام به دریافت و تکمیل دفاتر پلمپ (یه عبارت درست آن دفاتر پلمب) کنید. هزینه اخذ دفاتر پلمپ در سال ۹۹ برابر با ۲.۵۰۰.۰۰۰ ریال یا دویست و پنجاه هزار تومان است.

۸. تعرفه کارمزد آسان ثبت‌ شرکت خدماتی

آسان‌ثبت برای ثبت شرکت سهامی خاص، مسئولیت محدود و موسسه غیرتجاری و بابت انجام کلیه مراحل ثبت و راه‌اندازی شرکت شما (از ابتدا تا دریافت آگهی و پیگیری و مشاوره) ۴۱۵ هزار تومان دستمزد دریافت می‌کند.

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

مشاوره رایگان