خرید شرکت چندمنظوره

خرید شرکت چندمنظوره

چکیده مقاله

متقاضیانی که تمایل دارند بدون فوت وقت و هرچه سریع تر فعالیت های خود را به صورت کاملا قانونی و با استفاده از شماره ثبت ادامه دهند به دنبال شرکت هایی می گردند که با موضوع شرکت های چندمنظوره در حال فعالیت می باشند و به هر دلیل دیگری مایل به ادامه فعالیت نمی باشند می گردند تا با خرید شرکت چندمنظوره هرچه سریع تر به اهداف تجاری خود برسند.
خرید شرکت چندمنظوره

شرکت های چندمنظوره دارای موضوعنامه های وسیع و کاملی می باشد که درواقع چند موضوعنامه را یکجا شامل می شود. متقاضیان شرکت چندمنظوره با موضوع جامل و کامل می توانند در زمینه های بازرگانی،صادرات،واردات،توزیع،تامین و تولید فعالیت داشته باشند. لذا حوزه فعالیت این دسته از شرکت ها بسیار گسترده و وسیع می باشد و مرزهای آن چه داخلی و چه خارجی مشخص نیست. به همین دلیل موضوعات فعالیت شرکت چند منظوره متفاوت و در عرصه های مختلف می باشد و ثبت آن دارای پیچیدگی ها و حساسیت بیشتری است

این را هم بخوانید : شرایط اعضا شرکت چندمنظوره

 

حتی ممکن است که بسیاری از موضوعات ذکر شده در اساسنامه دارای مجوز باشند که برای اخذ آن نیاز به پیگیری و دوندگی های فراوانی است. لذا متقاضیانی که تمایل دارند بدون فوت وقت و هرچه سریع تر فعالیت های خود را به صورت کاملا قانونی و با استفاده از شماره ثبت ادامه دهند به دنبال شرکت هایی می گردند که با موضوع شرکت های چندمنظوره در حال فعالیت می باشند و به هر دلیل دیگری مایل به ادامه فعالیت نمی باشند می گردند تا با خرید شرکت چندمنظوره هرچه سریع تر به اهداف تجاری خود برسند.

بسیاری از سرمایه گذاران در زمینه شرکت های چندمنظوره فعالیت می نمایند برای آنکه بتوانند در مناقصات مختلف شرکت نمایند و قراردادهای مختلف با مناقصات و مزایدات انعقاد نمایند، قبل از هرچیز نیاز به شماره ثبت و همچنین روزنامه رسمی شرکت دارد.

از آنجایی که ثبت شرکت دارای مراحل مختلف و روند طولانی می باشد متقاضیان در این گونه موارد به جای ثبت شرکت اقدام به خریداری شرکت چندمنظوره می نمایند تا با صرف زمان و هزینه کمتر بتوانند صاحب شرکت عمرانی شوند و اقدام به انجام فعالیت های تجاری برای نیل به اهداف خود نمایند.

از دلایل دیگر خرید شرکت چندمنظوره می توان به کارکرد شرکت های قدیمی اشاره کرد چراکه هرچقدر کارکرد و سابقه شرکت بیشتر باشد شانس بیشتری در مناقصات با ارگان های دولتی و خصوصی دارد.

موسسه حقوقی ثبتی تکسفیر با سابقه طولانی در زمینه خرید و فروش راهنمای خرید شرکت های چندمنظوره با ویژگی های مورد نظر شما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید شرکت چندمنظوره به صورت کاملا قانونی همراه با استعلامات کامل با کارشناسان خوارزمی ثبت در تماس باشید.

اگر برای ثبت شرکت زمان کافی ندارید و قصد دارید در مناقصات شرکت کنید و مناقصه شما نزدیک است میتوانید اقدام به خرید شرکت کنید و یک شرکت ثبت شده را خریداری کنید

مزایای خرید شرکت چندمنظوره

به خاطر اینکه مراحلی همانند ثبت شرکت، گواهی مالیات بر ارزش افزوده، اخذ کد اقتصادی و بسیاری سایر از مراحل ثبت کمپانی ها حذف شود، خرید و فروش کمپانی بااهمیت می باشد.

با خرید کمپانی از پیشینه و شهرت شرکتی که ثبت شده است، استفاده نمود.

با خرید شرکت آماده سایر نیازی به گواهی عدم سوء پیشینه نخواهید داشت.

با خرید شرکت آماده، امتیازات شرکت به طور کامل به خریدار تعلق می گیرد. این امتیازات دربرگیرنده سهام، دارایی ها و … می باشد و با سپریدن مراحل نقل و انتقال و حضور در محضر اتمام می پذیرد.

بدون اینکه موعد برای ثبت کمپانی هدر برود، میتوانید در مناقصه ها و مزایده ها کمپانی نمود.

توجه

شما میتوانید از طریق فرم روبه رو درخواست خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
نکته : تمامی مشاوره ها به صورت رایگان انجام میشود.
با پر کردن فرم زیر، پاسخ خود مبنی بر " مدت زمان انجام"، "هزینه" و "مدارک لازم" را بروی تلفن همراه خود دریافت نمایید.

مقالات پایین ،پیشنهاد خوانندگان این مقاله برای مطالعه است.

معرفی سایت مجوز کسب و کار

سایت مجوز کسب و کار سامانه ای است که در خصوص ارائه انواع مجوز به کسب و کارها فعالیت دارد. اشخاص حقیقی و حقوقی برای ان که بتوانند یک کسب و کار راه اندازی کرده و به کسب درآمد برسند، باید مجوز داشته باشند. مجوز لازم برای هر کس و کار از طرف نهاد و […]

راهنمای اخذ مجوز صنایع دستی

افرادی که در حوزه های مربوط به صنایع دستی فعال هستند، باید مجوز مربوط به این حوزه را دریافت کنند. تمامی کسب و کارها در سراسر کشور صرف نظر از نوع فعالیتشان، حتما باید مجوزهای مربوطه را از سازمان های ذیربط اخذ کنند. در واقع هیچ فردی حق ندارد بدون کسب مجوز به کسب و […]

راهنمای اخذ مجوز تولید از وزارت صنایع

متقاضیانی که قصد راه اندازی واحد تولیدی را دارند باید جهت اخذ مجوز تولید از وزارت صنایع اقدام کنند. بسیاری از متقاضیان این سوال را می پرسند که آیا در ابتدای شروع فعالیت هم نیاز به اخذ مجوز است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله. حتی اگر شما هیچ گونه اقدام عملی […]

در حال ارسال
نظرات کاربر
0 (0 رای)
نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

مشاوره رایگان