سرمایه برای ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی

سرمایه برای ثبت شرکت آرایشی

چکیده مقاله

همانطور که از نام این نوع شرکت مشخص است از دو نوع فرآورده آرایشی و فرآورده بهداشتی تقسیم شده است که فرآورده آرایشی شامل انواع پودرهای آرایشی، رژلب و ... می باشد و فرآورده بهداشتی شامل صابون، سفیدکننده، پاک کننده و ... می باشد.
سرمایه برای ثبت شرکت آرایشی

چه نیازی به ثبت شرکت آرایشی بهداشتی هست؟ با یک شرکت آرایشی بهداشتی چه فعالیت هایی می شود داشت ؟ با توجه به پیشرفتی که در حال حاضر در زمینه آرایشی و بهداشتی شاهد آن هستیم تصمیم گرفتیم که به معرفی وسایل آرایشی بهداشتی و چگونگی ثبت آن بپردازیم به همین دلیل برای توسعه تجارتتان پیشنهاد می کنیم برای دانستن سرمایه برای ثبت شرکت آرایشی تا انتها این مقاله مطالعه نمایید.

 

این را هم بخوانید :‌ ثبت برند لوازم آرایشی و بهداشتی چگونه است؟

 

ثبت شرکت آرایشی بهداشتی

همانطور که از نام این نوع شرکت مشخص است از دو نوع فرآورده آرایشی و فرآورده بهداشتی تقسیم شده است که فرآورده آرایشی شامل انواع پودرهای آرایشی، رژلب و … می باشد و فرآورده بهداشتی شامل صابون، سفیدکننده، پاک کننده و … می باشد.

ابتدا به تعریف مختصری از لوازم آرایشی و بهداشتی می پردازیم، وسایل آرایشی و بهداشتی به وسایلی گفته می شود که افراد برای آراستن خویش از آن ها استفاده می کنند که این وسایل برای استعمال خارجی همچون صورت، بدن و مو بکار می رود همانطور که مشاهده می کنیم امروزه افراد به آراستگی، تمیزی خود بسیار اهمیت می دهند و بسیار از این لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می کنند به این خاطر افراد تصمیم می گیرند که مقداری از سرمایه خود را در این زمینه سرمایه گذاری کنند و با هدفی واحد که کسب سرمایه می باشد شروع به فعالیت نمایند برای شروع فعالیت حداقل دو نفر سهامدار لازم می باشد.

این مطلب را هم ببینید
مدارک ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی

تاریخچه لوازم آرایشی و بهداشتی اینگونه می باشد که با ورود دارو و آشنایی افراد به آن موجب شده است که زنان و مردان از لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده نمایند و اولین استفاده افراد از این لوازم به دوره های قبل از باستان در زمان مصر بر می گردد.

لوازم آرایشی و بهداشتی از طبقات گوناگونی همچون موارد زیر تشکیل شده است

-لوازمی که باعث بهبود زیبایی پوست می شود. سرمایه برای ثبت شرکت آرایشی
-لوازمی که باعث بهبود زیبایی و مراقبت مو می شود.
-لوازمی مانند مرطوب کننده، پاک کننده و ضد آفتاب که باعث محافظت پوست می شود.

افراد موظفند که برای شروع فعالیت خود مجوز های مربوطه را دریافت و به ثبت شرکت بپردازند و حتی برای محصولات خود باید برندی را طبق مقررات تعیین نموده تا مشتریان محصولات را شناخته و با اطمینان کاملی می توانند به خرید و مصرف لوازم بپردازند در نتیجه از این طریق می توانند متقاضیان زیادی را برای استفاده از محصولات خود جلب کنند.

مجوز شرکت آرایشی و بهداشتی در موارد خاص

مجوزهایی که قبل از ثبت شرکت آرایشی و بهداشتی ( در موارد خاص که توصیه می کنیم ابتدا از مشاوران ما سوال بفرمایید ) باید دریافت نمایند عبارتند از: مجوز بهداشت، پروانه مسئول فنی، پروانه تاسیس، بهره برداری، ساخت، مجوز صادرات، مجوز واردات و ترخیص.

بر روی برچسب محصولات باید موارد زیر حتما قید شده باشد:

-مواد تشکیل دهنده محصول سرمایه برای ثبت شرکت آرایشی
-نام محصول
-سری ساخت
-تاریخ تولید
-تاریخ انقضاء
-وزن خالص
-شماره ی پروانه ساختی که از وزارت بهداشت دریافت نمودید
-واژه ی ساخت ایران حتما باید قید شود. ( در صورت تولید داخلی )

این مطلب را هم ببینید
شرایط تاسیس شرکت آرایشی و بهداشتی

کلیه ی اطلاعات باید به زبان فارسی و خوانا بر روی محصولات درج شود فقط زمانی از زبان فارسی استفاده نمی شود که کالای مربوطه وارداتی باشد.

ثبت شرکت ارایشی و بهداشتی با توجه به قوانین به دو صورت سهامی خاص و با مسئولیت محدود قابل ثبت هستند که هر یک از اشخاص انتخاب می کنند که با کدام شیوه شرکت خود را ثبت نمایند برای آشنایی بیشتر به توضیح هر یک می پردازیم.

ثبت شرکت پخش ارایشی و بهداشتی

ثبت شرکت پخش لوازم آرایشی از ثبت شرکت تولید ارایشی و بهداشتی به مراتب ساده تر بوده و نیاز به مجوز آنچنانی ندارد. برای ثبت شرکت پخش لوازم ارایشی  با موسسه تماس حاصل فرمایید.

ثبت شرکت سهامی خاص ارایشی و بهداشتی

شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی که کلیه سرمایه از طریق سهامداران تامین می شود با این تفاوت که سرمایه به سهام تبدیل شده و مسئولیت هر یک به مبلغ سهام بستگی دارد. این نوع شرکت با حداقل سه نفر تشکیل می شود. دو بازرس نیز باید انتخاب شود که این دو بازرس نباید از سهامداران شرکت باشد و نسبت فامیلی با هیئت مدیره نداشته باشند. برای شروع فعالیت در این زمینه حداقل سرمایه مورد نیاز 1000000میلیون ریال می باشد. نام سهامی خاص ابتدا و یا انتها نام شرکت باید قید شود.

مدارک مورد نیاز عبارتند از:

-کپی شناسنامه و کارت ملی سرمایه برای ثبت شرکت آرایشی
-کپی اقرارنامه به همراه امضاء سهامداران
اخذ مجوز، زمانی که عنوان مربوطه نیاز به اخذ مجوز را داشته باشد.
-زمانی که امور توسط وکیل انجام می شود باید وکالتنامه ای را تنظیم نمایند.

این مطلب را هم ببینید
دستورالعمل تشکیل شرکت آرایشی و بهداشتی

ثبت شرکت مسئولیت محدود ارایشی و بهداشتی

این نوع شرکت با حداقل دو نفر تشکیل می شود که کلیه سرمایه را باید پرداخت کنند. حداقل سرمایه مورد نظر 1000000میلیون ریال می باشد.

مدارک مورد نیاز عبارتند از:

-کپی شناسنامه و کارت ملی برای تمامی اعضاء که در حال فعالیت می باشند.
-گواهی عدم سوء پیشینه سرمایه برای ثبت شرکت آرایشی
-کپی اقرارنامه به همراه امضاء سهامداران
-دو نسخه فرم تقاضانامه به همراه امضاء سهامداران
-دو نسخه فرم اساسنامه به همراه امضاء سهامداران
-اخذ مجوز، زمانی که عنوان مربوطه نیاز به اخذ مجوز را داشته باشد.

مراحل ثبت شرکت ارایشی و بهداشتی

-پس از تکمیل کردن مدارک ابتدا باید مدارک و حداقل 5 نام به ترتیب الویت برای شرکتتان را به اداره مربوطه ارسال نمایید.
-کارشناسان به بررسی نام های ارائه شده می پردازند تا یکی از نام ها با توجه به تایید صلاحیت انتخاب می شود پس از تاییدیه نام، به بررسی مدارک می پردازند و در صورت ناقص بودن به متقاضی اعلام می شود و در غیر اینصورت به مرحله ی بعدی انتقال می یابد.
-متقاضیان حق الزحمه را باید واریز نموده و فیش واریزی را به اداره ارائه دهند.
-در روزنامه کثیرالانتشار ثبت شرکت چاپ شده تا افراد از آن با خبر شوند.
-متقاضیان به اداره ثبت شرکت برای ثبت شرکتشان مراجعه نموده و به ثبت می رسانند.

توجه

شما میتوانید از طریق فرم روبه رو درخواست خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
نکته : تمامی مشاوره ها به صورت رایگان انجام میشود.
با پر کردن فرم زیر، پاسخ خود مبنی بر " مدت زمان انجام"، "هزینه" و "مدارک لازم" را بروی تلفن همراه خود دریافت نمایید.

مقالات پایین ،پیشنهاد خوانندگان این مقاله برای مطالعه است.

ممنوعیت ثبت تغییرات شرکت برای بدهکاران مالیاتی

    هر یک از انواع شرکت‌های هفت‌گانه قانون تجارت پس از ثبت در اداره ثبت شرکت‌ ها موظف‌اند که مطابق قانون مالیات مستقیم، مالیات خود را بپردازند. تعیین مالیات در پایان هرسال مالی و بر اساس مستندات دفاتر پلمپ شده تجاری محاسبه می‌شود. شرکت‌ها موظف‌اند در پایان سال مالی دفاتر تجاری پلمپ شده را […]

این مطلب را هم ببینید
ثبت شرکت پخش لوازم آرایشی و بهداشتی

راهنمای ثبت شرکت فوری و آنلاین در ایران

  محتوا ثبت شرکتتعاریف کلی شرکتشرکت سهامی چه نوع شرکتی است؟شرکت بامسئولیت محدود چه نوع شرکتی است؟شرکت تضامنی چه نوع شرکتی است؟شرکت مختلط غیرسهامی چه نوع شرکتی است؟انواع شرکت ها ثبت شرکت امروزه موضوع ثبت شرکت و به دنبال آن هزینه ثبت شرکت از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد طوری که دلیلی بر رشد و […]

نحوه ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت سهامی خاص

  هر شرکتی پس از ثبت شدن در اداره‌ی ثبت شرکت‌ها و در طول فعالیت خود می‌تواند تغییراتی در ساختار، نام، میزان سرمایه، تعداد شرکا و … داشته باشد که برای این کار، لازم است مراحلی طی و تغییرات اعمال شده، ثبت شوند. در نخستین گام برای ایجاد هر تغییر، جلسه‌ای با حضور اعضای شرکت […]

در حال ارسال
نظرات کاربر
( رای)
نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید

X